Reklama
Chciałabym zobaczyć jak tego podłego, mściwego typa prowadzą w kajdankach !

Chciałabym zobaczyć jak tego podłego, mściwego typa prowadzą w kajdankach !

przez FED0RA — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

No i szto , miękki Szon?????? Kiedy dołączasz do tych dwóch przestępców???? Po kolei , reszta tez przyjdzie siedziec, spoko jeża!!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

B
bocianroman 😏 Szyderca
2 lata temu

Ziobro chyba jeszcze nie wrócił do Polski? Zapewne nigdy nie wróci. Więc wiedział, że "fujary" prześpią by go złapać w kraju.

0

Zglos komentarz

Reklama