Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tebarek 🎖️ Snajper
2 lata temu

nawet ledwo zipiąca witek nie pozwoliłaby przysiąść na fotelu nikomu

0

Zglos komentarz

P
p.hm 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Myślę tak samo. Chyba nie jestem dobrym katolikiem. A zaraz... ja nie jestem katolikiem....na szczęście.

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tylko kremacje albańskie są skuteczne. No, chyba że Romek i tych wskrzesi.

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
2 lata temu

Uważam Pani wypowiedź za słuszną lecz tagikomedia to jest po części naszego narodu....tak trzymać kr***ni zmiotło mnie z planszy 😃😃😃😅🤣

0

Zglos komentarz

Reklama