Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Nikt nie zrobił tyle dla uwalenia następnych wyborów prezydenckich przez kandydata PIS-u co Anżej!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To sprawdzić ilu ułaskawili inni prezydenci. Kto ułaskawił słowika z Pruszkowa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rezydent polskiego Pałacu Prezydenckiego w Warszawie co chwilę - w najgorszy możliwy sposób udowadnia, że drugą(!!!) kadencję mieszka w miejscu, którego NIGDY nie był godny(i nigdy godzien nie będzie). Hańba, jaką codziennie przynosi Polsce mieszkaniec Pałacu Prezydenckiego w Warszawie - niejaki dud...
Rezydent polskiego Pałacu Prezydenckiego w Warszawie co chwilę - w najgorszy możliwy sposób udowadnia, że drugą(!!!) kadencję mieszka w miejscu, którego NIGDY nie był godny(i nigdy godzien nie będzie). Hańba, jaką codziennie przynosi Polsce mieszkaniec Pałacu Prezydenckiego w Warszawie - niejaki duda - jeszcze przez długie lata będzie pokutować w środowisku międzynarodowym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gorszego od niego nie będzie a on nie kandyduje 3 raz. Po nim funkcja prezydenta mi obrzydła, PiS wszystko splugawił i obsrał rzadkim gównem. przepraszam za wulgaryzmy ale tak jest.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Są dwa pozytywy. 1. Ten błazna już powoli żegnamy. 2. Gorszego już nie da się wybrać :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zawsze może być gorzej. Wyobraź sobie, że pisowska tłuszcza podjudzana przez kler wybiera mlaskacza.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane