Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A przeciez ten przestepca , ten mały - alkoholik podobno był w agonalnym stanie - wylądował w szpitalu a ten naiwniak , ułaskawił ich ze względu na zły stan zdrowia - a tu proszę , jak mu d**a ożyła i jeszcze się kurd**el jeden odgraża / wyrafinowany cwaniak , pijak jeden i 😤😤㈶...
A przeciez ten przestepca , ten mały - alkoholik podobno był w agonalnym stanie - wylądował w szpitalu a ten naiwniak , ułaskawił ich ze względu na zły stan zdrowia - a tu proszę , jak mu d**a ożyła i jeszcze się kurd**el jeden odgraża / wyrafinowany cwaniak , pijak jeden i 😤😤😤😤😤alkoholik!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
był w stanie agonalnym bo nie pił od tygodnia. To jest kliniczny alkoholik, którego po dobie bez wódy telepie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane