Reklama
Reklama

Komentarze

1
A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
2 lata temu

Jedyna korzyść z rządów tych plugawców jest taka, że chce mi się dożyć momentu skazania i osadzenia we więźniu Zbafcy Narodu i jego wiernego Adriana. Warto żyć!

0

Zglos komentarz

Reklama