Reklama
Obawiam się, że lepszego od Anżeja już nie znajdą

Obawiam się, że lepszego od Anżeja już nie znajdą

przez AQQQ62 — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Nie no czarnek by go przebil

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

W PiSie konkurencja jest ogromna...im kto glupszy, tym wyzsze mial stanowisko w Cyrku Kaczynskiego.

0

Zglos komentarz

M
mordoklejas 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Obecny wysoko postawił poprzeczekę.

0

Zglos komentarz

Reklama