Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Oto następny prawacko-katolicki de**l i warchoł. Czerwony pisowski wieprz zapomniał o przymusie żołnierzy w uczestnictwie zabobonów i guseł ideologii katolickiej? Zapomniał jak oficer wojska polskiego trzymał parasol na dz***ą Macierewicza, jak polski żołnierzy wykorzystywał do partyjnych rozgrywek?...
Oto następny prawacko-katolicki de**l i warchoł. Czerwony pisowski wieprz zapomniał o przymusie żołnierzy w uczestnictwie zabobonów i guseł ideologii katolickiej? Zapomniał jak oficer wojska polskiego trzymał parasol na dz***ą Macierewicza, jak polski żołnierzy wykorzystywał do partyjnych rozgrywek?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gdybym typa gdzieś trafił na ulic, to słowo daję, że nawet mógłbym iść siedzieć, a bym wpieardeol spuścił chvjowi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapewne powołując się na "klauzulę sumienia" i "obronę własną"... Rozumiem, ale nie popieram, bo dla P**Slamistów został by męczennikiem :(
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kozak z jakiego powiatu? Jeżdżę trochę po Polsce, może jakiś taniec?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Aleksander62398 - Zaprawdę powiadam Ci nie warto. Zbijesz śm***ia i czerwone wieprze pisobory zrobią z niego męczennika i świętego. Zaczną stawiać pomniki i wtedy będziesz musiał codziennie patrzeć na ten prawacko-katolicki, ś**ński ryj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kapralu Plaszczak , a pamiętacie jak wam parasole oficerowie WP nosili nad zakutym łbami albo celebrowali katabasom do ich obrządku , albo były lansiki na piknikach ??? Pamiętacie , kapralu??? Mu wam odświeżymy pamięć , de**lu jeden tu!!!!!😤😤😤😤😤😤
Kapralu Plaszczak , a pamiętacie jak wam parasole oficerowie WP nosili nad zakutym łbami albo celebrowali katabasom do ich obrządku , albo były lansiki na piknikach ??? Pamiętacie , kapralu??? Mu wam odświeżymy pamięć , de**lu jeden tu!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i słusznie albo niech stoją na wszystkich zbiórkach albo wcale
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tych co są przeciwni WOŚP, pisowców jak wylądują w szpitalu podłączyć do respiratorów szumowiny i rydzyka i niech się modlą i wara od medycyny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane