Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tylko niech siedzi w innej celi niż brat oraz w innym więzieniu niż reszta rodziny!!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński wypowiedział w 2011 roku znamienne słowa. “Będziemy rządzić Polską, jak Obajtek Pcimiem”. Niestety nie wygladalo to dobrze...dla Polski!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Daniel Obajtek będzie bronił się przed zarzutami, które już ma, i tymi, które jeszcze mogą się pojawić, gdy NIK w końcu zostanie wpuszczona do Orlenu – mówi prawnik prof. Michał Romanowski. Powiedzieć, że Daniel Obajtek to w historii III RP postać wyjątkowa, to nic nie powiedzieć. Po dojściu P...
Daniel Obajtek będzie bronił się przed zarzutami, które już ma, i tymi, które jeszcze mogą się pojawić, gdy NIK w końcu zostanie wpuszczona do Orlenu – mówi prawnik prof. Michał Romanowski. Powiedzieć, że Daniel Obajtek to w historii III RP postać wyjątkowa, to nic nie powiedzieć. Po dojściu PiS do władzy w kangurzych susach wskoczył na biznesowy szczyt, a po przegranych przez PiS wyborach stoi na nim, ale już bez politycznego spadochronu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane