Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3On się boi cały czas, pod domem miał cały legion milicji (nie policji), w sejmie chodził z ochroną. Tyle że teraz musi się bać prawa. Ale jak nic nie zrobili takim jak jaruzelski, kiszczak czy teraz wąsikowi czy kamińskiemu to wątpię czy coś zrobią kaczyńskiemu. Trochę go postraszą, ten zrobi w majt...
On się boi cały czas, pod domem miał cały legion milicji (nie policji), w sejmie chodził z ochroną. Tyle że teraz musi się bać prawa. Ale jak nic nie zrobili takim jak jaruzelski, kiszczak czy teraz wąsikowi czy kamińskiemu to wątpię czy coś zrobią kaczyńskiemu. Trochę go postraszą, ten zrobi w majty i na tym się skończy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ta rudy zapłacił i ten zapłaci... a i zapomniałes powiedzieć że jesteś za...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane