Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wow, czyli jednak PO postanowiło jeszcze zmniejszyć obiektywizm i merytorykę w TVP :). A już myślałem że się nie da
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS - zrobimy z TVP taką propagandową szczujnię że nikt tego nie przebije. PO - potrzymaj mi sojowe latte.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz co mamy, obiektywną telewizję? Tak obiektywną jak przez osiem lat Tuska, także to już było i miało nie wrócić więcej, ale wróciło Najwyższy czas powiedzieć jasno,że tvp jest telewizją rządową i nikt nie będzie miał pretensji że jak włączy tvp, to będzie słuchał propagandy rządowej, tak jak n...
A teraz co mamy, obiektywną telewizję? Tak obiektywną jak przez osiem lat Tuska, także to już było i miało nie wrócić więcej, ale wróciło Najwyższy czas powiedzieć jasno,że tvp jest telewizją rządową i nikt nie będzie miał pretensji że jak włączy tvp, to będzie słuchał propagandy rządowej, tak jak nikt nie ma pretensji, że jak włączy tvn, to lewackich głupot posłuchać sobie może. Nawet nie mam pretensji że jest rządowa, bo tylko id***a wierzy w publiczną misję rządowej tuby propagandowej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakbym mógł to bym Ci dał że 100 plusikow. Ichemek komentarz idealny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdy bedzie w publicznej TV neutralnie komentowac, moze wygladac jak Quasimodo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem, że pani zatrudniona z konkursu i za stawkę jak to wypada w firmie będącej w likwidacji?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z czego sie cieszycie? Przeciez to jawne ustawianie mediow publicznych pod siebie czyli lewice. Ze skrajnosci w skrajnosc. Ilu juz dziennikarzy przeszlo z TVN i Wyborczej do TVP? Bedzie gorzej niz bylo. Nie oszukujmy sie media publiczne nigdy nie beda bezpzrtyjne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy ze nie beda pro partyjne, czarodziejskie slowo, neutralnosc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a kiedy ty widziałeś neutralnego dziennikarza w tvn-ie czy wyborczej? teraz tvp i tvn będą się lizać po jajach i łaśić do ryżego jak dwa kundle
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
miało być zlikwidowanie pisowskiej szczujni, a nie klonowanie peowskiej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane