Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dorzucę swoje skromne zdanie. uważam że referendum powinno być rozpisane, ale chyba tylko dla kobiet. i ta legalna aborcja w żadnym wypadku nie powinna być bezpłatna. jakieś 1000- 2000 PLN obowiązkowo. inaczej wszelka patola zacznie to traktować jako darmową antykoncepcję. i dla potrzebujących polek...
Dorzucę swoje skromne zdanie. uważam że referendum powinno być rozpisane, ale chyba tylko dla kobiet. i ta legalna aborcja w żadnym wypadku nie powinna być bezpłatna. jakieś 1000- 2000 PLN obowiązkowo. inaczej wszelka patola zacznie to traktować jako darmową antykoncepcję. i dla potrzebujących polek zabraknie opieki, bo oddziały będą zapchane dżesikami dającymi d**y na lewo i prawo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A poradnia pulmonologiczna platna dla obrzydliwych palaczy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Szwecji aborcja jest objeta ubezpieczeniem sluzby zdrowia i nie slyszalem zeby byly kolejki...podobnie jest w innych, cywilizowanych krajach Europy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@gruzawik, mimo zapewnień lewicy, nie słyszałem żeby dylemat: zrobić sobie aborcję czy nie, dotyczył mężczyzny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane