Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zbyszek niech ci ziemia lekką będzie. Dużo zdrowa ty sku…….. Bóg tak chciał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
on nie miał litości wsadzając ludzi a nie jeden już też nie żyje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To to jest uj, drobne sprawy. Ja nie wybacze za złodziejską prywatyzację , za sprzedaż FSM, Ursusa, Huty, Stocznie i Kopalnie. Nie wybaczę tym którzy przy okrągłym stole się na to godzili. Jednemu de**lowi,który mówił, że Polska nie musi mieć własności, bo przecież możemy robić w usługach - czyli ja...
To to jest uj, drobne sprawy. Ja nie wybacze za złodziejską prywatyzację , za sprzedaż FSM, Ursusa, Huty, Stocznie i Kopalnie. Nie wybaczę tym którzy przy okrągłym stole się na to godzili. Jednemu de**lowi,który mówił, że Polska nie musi mieć własności, bo przecież możemy robić w usługach - czyli jako słudzy, drugiemu de**lowi Buzkowi, który na odchodne twierdził że za mało sprywatyzował za przysłowiową złotówkę,że o Balcerowiczu nie wspomnę, jeśli Ziobro ma siedzieć, to tamci powinni wisieć, za obiecanie drugiej Japoni za 18 lat, tymczasem już 30 lat uciekło i druga Hiroszima w Polsce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane