Reklama
Jaki to wstyd dla Polski taki nijaki nieogarnięty niby prezydent.

Jaki to wstyd dla Polski taki nijaki nieogarnięty niby prezydent.

przez kacynski — 2 lata temu
11

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Anżej, by go zdysysał na amen.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Cóż może prezydent potrafiący się tylko modlić.

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
2 lata temu

Zapracował sobie na takie traktowanie.

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
2 lata temu

Rozmowa z de**lem przynosi ujmę.

0

Zglos komentarz

B
Blinky 🏹 Łowca
2 lata temu

kto z d**a pierdzaca chce rozmawiac

0

Zglos komentarz

P
2 lata temu

Dlaczego prezydent Polski ma mówić po angielsku, czy my jesteśmy jakąś kolonią?

0

Zglos komentarz

M
Max81001 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Zanim coś napiszesz to trochę pomyśl. Nie musimy być kolonią, ale obcy język jest przydatny. A jeśli chodzi o Andżeja to już nam jest wszystko jedno.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
2 lata temu

Bo ma pełnić role reprezentatywną. Tak stoi w Konstytucji. To raz. Dwa. Większość rozmów toczy się za kulisami, bez tłumaczy. Pytanie, czy chcesz być poważnym graczem, czy stać pod kiblem jak Duda na jakimś szczycie :)

0

Zglos komentarz

K
Karol58038 💩 JP 100%
2 lata temu

Swoją drogą autor wrzutki marudzi, że prezydent kuleje z angielskim, a sam nie ogarnia j. polskiego.🤦

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Pewnie że jesteśmy, Watykanu.

0

Zglos komentarz

K
Karol58038 💩 JP 100%
2 lata temu

A co to jest "krół"?

0

Zglos komentarz

Reklama