Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
Agaciorek55 😏 Szyderca
2 lata temu

Nie przejdzie, Warszawiacy to inteligentni ludzie

0

Zglos komentarz

M
2 lata temu

inteligentni to dawno stąd wyjechali, niestety

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

mezali - I pozostałeś Ty, nieinteligentny. Ca za samokrytyka.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
2 lata temu

Tobiaszu ! rzuciłeś wyzwanie kibicom Legii ! nie lubimy Trzaskowskiego, ale Ciebie nienawidzimy ! jeszcze nie wystartowałeś, ale już kolesiu przegrałeś !

0

Zglos komentarz

Reklama