Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2To ciekawe dlaczego przez 8 lat przegrywali wybory i parlamentarne i prezydenckie;-)) Ludzie chyba mieli już dość tego dobrobytu ;-)) Nie wiedzieli co z pieniędzmi robić pewnie;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie dziwi mnie ze teraz jest Ci lepiej...tak Kaczynski kupil poparcie PiSdojczy, stanowiskami w spolkach panstwowych, pieniedzmi z podatkow a nawet seksem... ale tu mowa o przecientnych Polakach!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ostatnie wybory prezydenckie ? ciekawe czy duda by wygrał bez pegasusa ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@slodomic - PiS przed kazdymi wyborami obiecywal cuda i dziwy, gruszki na wierzbie a zacofany elektorat w to wierzyl...Po 8 latach narod zmadrzal i zobaczyl prawde ze wszystkie "projekty" PiSu to byl tylko pretekst do zlodziejstwa, konczyly sie fiaskiem a kasa znikala! PiS nie zrobil niczego dobrego...
@slodomic - PiS przed kazdymi wyborami obiecywal cuda i dziwy, gruszki na wierzbie a zacofany elektorat w to wierzyl...Po 8 latach narod zmadrzal i zobaczyl prawde ze wszystkie "projekty" PiSu to byl tylko pretekst do zlodziejstwa, konczyly sie fiaskiem a kasa znikala! PiS nie zrobil niczego dobrego dla Polski i Polakow, jedynie dla siebie samych...Klubu Milionerow PiSu!!!!- Mądry Polak po szkodzie, lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,. nową przypowieść Polak sobie kupi,. że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chłopom lepiej , k rozumiecie oni siedzą od listopada do marca kwietnia i nic k nie robią , socjal , potem trochę prac na wiosnę polowych w lato może za granicę na 2 mc i znów k nie nie robią, my ich utrzymujemy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane