Reklama
I tu zgadzam się z określeniem, że to są wolni Polacy.

I tu zgadzam się z określeniem, że to są wolni Polacy.

przez FED0RA — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
M
mxii 🎖️ Snajper
2 lata temu

Formacja fiku miku dziennie tracie około 800 zwolenników, tak całkiem naturalnie. Za 4 lata będzie 2 mln betonowego elektoratu zwykle mniej.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Istotnie , sama młodzież…….😂😂😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

Reklama