Reklama
PiS będą lecieć w dół i zatrzymają się gdzieś na 12%.

PiS będą lecieć w dół i zatrzymają się gdzieś na 12%.

przez nissin — 2 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
[
[Usunięty użytkownik]
2 lata temu

A Kamiński przecież taki filigranowy jak mówił Matalerek, i prezesa mało nie udusili ...

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

A szkoda...

0

Zglos komentarz

Reklama