Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ś**ński ryj powinien zwrócić te kase i to w podskokach!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zwrócić , tak ale tym którym ją ukradziono !!! żli Niemcy pięćdziesiąt lat po wojnie wypłacali Polakom tyrającym na "robotach" bez składania wniosków , podań i zaświadczeń mimo dywanowych nalotów alianckich jakimś cudem wiedzieli komu ile wypłacic ! Może katoliccy Polacy doświadczą cudu i zwrócą ode...
zwrócić , tak ale tym którym ją ukradziono !!! żli Niemcy pięćdziesiąt lat po wojnie wypłacali Polakom tyrającym na "robotach" bez składania wniosków , podań i zaświadczeń mimo dywanowych nalotów alianckich jakimś cudem wiedzieli komu ile wypłacic ! Może katoliccy Polacy doświadczą cudu i zwrócą odebrane złodziejom trofea nie powołując się na przysłowie o matce głupich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane