Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jak to rzekł(a) klasyk(czka): JEJ SIĘ TO NALEŻY. Za te Ziobrowe upodlanie, zsyłki delegacyjne 300km od domu, zawieszenia, podważanie autorytetu, rzucanie kłód pod nogi, tępienie za mówienie prawdy... Uważam ją za jedną z najlepszych kandydatów na to stanowisko. Bardzo mądra i skromna kobieta. Oby je...
Jak to rzekł(a) klasyk(czka): JEJ SIĘ TO NALEŻY. Za te Ziobrowe upodlanie, zsyłki delegacyjne 300km od domu, zawieszenia, podważanie autorytetu, rzucanie kłód pod nogi, tępienie za mówienie prawdy... Uważam ją za jedną z najlepszych kandydatów na to stanowisko. Bardzo mądra i skromna kobieta. Oby jej się udało, bo może w końcu będzie normalnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli prowadzi kampanię wyborczą na "apolitycznego" prokuratora?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I już za tą jasną manifestację polityczną powinna stracić stanowisko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowskie pomioty nie traciły, to i ta Pani nie powinna. Boli cie ze karty się odwróciły
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale wy ludzie jesteście naiwni, aż żal patrzeć. Poczekajmy rok lub dwa. PO was wy**cha bez mydła aż miło. Już wycofują się ze wszystkich swoich obietnic. Nie mówię, że PIS był ok, ale PO (o, przepraszam, KO) nie jest w 1% lepsze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane