Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Jeszcze jedna podwójna klęska (lub dwie pojedyncze) pod zakładami karnymi. A liczy się inwazja dyplomatyczna na USA, by osadzić Trumpa na stanowisku prezydenta? No dobra, żarty na bok - PiS z generalissimusem Kaczyńskim odnieśli też kilka spektakularnych zwycięstw, np. obrona schodów smoleńskich prz...
Jeszcze jedna podwójna klęska (lub dwie pojedyncze) pod zakładami karnymi. A liczy się inwazja dyplomatyczna na USA, by osadzić Trumpa na stanowisku prezydenta? No dobra, żarty na bok - PiS z generalissimusem Kaczyńskim odnieśli też kilka spektakularnych zwycięstw, np. obrona schodów smoleńskich przed Lotną Brygadą Opozycji (cała kampania składająca się z wielu bitew, również z użyciem podnośnika), heroiczna obrona Wilczego Szańca na Żoliborzu przed kobietami, czy pojmanie Babci Kasi przez cały pułk policji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedys mowilo sie, ze nieszczescia chodza parami, northumbryjcy uwazaja, ze po 3, ale ostatnio to jakas kleska urodzaju. Do zwyciestw dodalbym zatrzymanie zakladajacych obelzywe szarfy z napisem "Konstytucja", chwalebnie zakonczone wyplata odszkodowan zatrzymanym. Przyszlo zyc w ciekawych czasach :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane