Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ile Ty masz lat, że wierzysz w to, że ich wszystkich pozamykają? 12? Teraz jest tylko przedstawienie. Kończy się zamykanie ich, bo musi być jak najwięcej sztucznego tłumu, bo komuna upadła... ale na cztery łapy, widać to w każdej jednej polskiej partii, każda ma w sobie jakieś coś po PZPR.
Ile Ty masz lat, że wierzysz w to, że ich wszystkich pozamykają? 12? Teraz jest tylko przedstawienie. Kończy się zamykanie ich, bo musi być jak najwięcej sztucznego tłumu, bo komuna upadła... ale na cztery łapy, widać to w każdej jednej polskiej partii, każda ma w sobie jakieś coś po PZPR.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fanatyczna Katoliczka i Komuch w jednej partii po upadku komuny. Kto to widział prawaki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A najlepsze jest to, że Krycha pisała kiedyś o "przyjaźni Polsko-Radzieckiej".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane