Reklama
Reklama

Komentarze

1
B
baxbany 🎖️ Snajper
2 lata temu

Polaku, co by Ci groziło, gdybyś ukradł 180tyś. zł w tak prostacki, chamski i pisowski sposób? Kto chroni tych czerwonych pisowskich wieprzy, dlaczego jeszcze nie siedzą?

0

Zglos komentarz

Reklama