Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale zamoczyć można. Chociaż czy to można nazwać zamoczeniem? No i co kto lubi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oskar ma nowego "kolegę". Czy to piosenkarz, czy konserwator powierzchni płaskich ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdy się chłopak jednemu pisowcowi znudzi i zużyje, to ten podsyła go kolejnemu. No, ale czego się nie robi dla kariery w polityce...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak im więcej pokazuje się tą mieszankę genetyczną tym bardziej zyskuje na popularności...parlament, europarlament, przestańcie o tym czymś pisać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czytajcie tępe lemingi "Państwo Tuska w 2014 r. miało przychody 248 mld zł, a Orlen ma ponad 280 mld (w 2023 - 373 mld zł), i to jest ta sól w oku, że spółka ma większe przychody niż Skarb Państwa za Tuska. To jest nieprawdopodobne, to się nie zdarza na świecie. Daniel Obajtek, z odległej pozycji Or...
Czytajcie tępe lemingi "Państwo Tuska w 2014 r. miało przychody 248 mld zł, a Orlen ma ponad 280 mld (w 2023 - 373 mld zł), i to jest ta sól w oku, że spółka ma większe przychody niż Skarb Państwa za Tuska. To jest nieprawdopodobne, to się nie zdarza na świecie. Daniel Obajtek, z odległej pozycji Orlenu w rankingu wyników finansowych spółek w Europie osiąga 44. miejsce po 4 latach swojej działalności, to jest to hit, mówię to jako przedsiębiorca. To jest prawie niemożliwe. Dziś robią wszystko, że to nie było prawdą. To jest perła w koronie RP, po co pluć, po co ciągać Obajtka? Zamiast go zatru
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
więc z tego mówisz, orlen za obajtka doił polaków bardziej niż za tuska...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak wykosił konkurencję i stał się monopolistą na rynku- przejął nawet PGNIG to wiadomo z czego mu się dochody zrobiły
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokladnie nikt nie okradl na tyle Polakow co Obajtek i P**S. Ale matematyka i nuaka dla P**Sowcow to cos obcego. Potomkowie nazistow.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze niedawno twierdziliście, że nie tankujecie na Orlenie tylko tam stajecie by się wyjszczać za darmo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie da się nie tankować na orlenie bo on jest monopolistą i większość stacji i tak od niego bierze paliwo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To akurat jeden i ten sam świat niekompetencji i kleptokracji. Po prostu inne rejony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co to za LGBT pis wystawia w Warszawie? Myślą ze w ten sposób wygrają?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane