Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Śmiesznie to by było jakby Kidawa została prezydentką :D jej elokwencja jest przytłaczająca :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sra, ta, ta, przecież wiadomo, że urząd prezydenta i premiera jest po to, żeby spełniać polecenia prezesów i innych, co są wyżej, bądź mają większe wpływy. Wystarczy obejrzeć film "Kariera Nikosia Dyzmy", tam jest wszystko pięknie pokazane, jak odbywa się ta cała szopka w polityce. Świetny film, żeb...
Sra, ta, ta, przecież wiadomo, że urząd prezydenta i premiera jest po to, żeby spełniać polecenia prezesów i innych, co są wyżej, bądź mają większe wpływy. Wystarczy obejrzeć film "Kariera Nikosia Dyzmy", tam jest wszystko pięknie pokazane, jak odbywa się ta cała szopka w polityce. Świetny film, żeby położyć lachę na tych wszystkich złodziei, kłamców i malwersantów i politykę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane