Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Teraz jest latwo mozna narzekac i protestowac bo jest sie w opozyji tak jak to robilo nie dawno PO.A co dotychczas zrobil Tusk aby pomoc rolnikom?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szMatecki też się na tik toku pompuje jaki ten rząd niedobry bo jeszcze granic z ukrami nie pozamykał, jedni warci drugich, PIS-iory robiły biznes na ukraińskim syfie a Tusk również ma to w du**e i nic nie robi żeby polskie rodziny nie żarły syfu z ukrainy. Tylko ciekawe jaką w tym ma korzyść Tusk b...
szMatecki też się na tik toku pompuje jaki ten rząd niedobry bo jeszcze granic z ukrami nie pozamykał, jedni warci drugich, PIS-iory robiły biznes na ukraińskim syfie a Tusk również ma to w du**e i nic nie robi żeby polskie rodziny nie żarły syfu z ukrainy. Tylko ciekawe jaką w tym ma korzyść Tusk bo pisiorom jak zawsze, tylko o kasę chodziło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane