Reklama
Reklama

Komentarze

11
B
Bekaj 🌟 Padawan
2 lata temu

Sam się nie modlił? A nie modliła się za nich wszystkich kr***nka z Kraków? Nowak.

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

chory dzban wykreowany przez tadzia rydzola oszusta !

0

Zglos komentarz

T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Przemak wstawaj, zesrałeś się.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Modlitwy pewnie były, brak tylko było tych o zwycięstwie pisiaków.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
2 lata temu

Bo oni o deszcz się modlili.

0

Zglos komentarz

S
Sławomir60472 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Jeśli tak wierzy w siłę modlitwy,to niech modli się o rozum

0

Zglos komentarz

B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

Modlili się o dobry rząd i taki dostali.

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Widocznie modlitwa słabo się sprawdza i trzeba spróbować czegoś innego. Jakieś pomysły doktorku wychodowany na plebanii?

0

Zglos komentarz

J
jedenmichalek 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Trzeba było krzyżem w kościele leżeć panie czarnek. A nie drzeć ryja w nowym parlamencie. Pustelnia post i jałmużna teraz tą drogą musisz iść .

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

tj. dzban wyhodowany u rydzola, to co on może miec w tej pustej głowie ? no co ?

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
2 lata temu

Wreszcie czarnek powiedział coś mądrego. Pisowcy niech się odczepią od polityki, padną na kolana i się modlą. O cokolwiek, o deszcz, o dobre plony, o to żeby pociągi się nie spóźniały. Nie pomogą ale to chyba najlepsze rozwiązanie.

0

Zglos komentarz

Reklama