Reklama
To może i polskie traktory? Czy już nie, rolnicy?

To może i polskie traktory? Czy już nie, rolnicy?

przez guru2 — 2 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
Accura 🏹 Łowca
2 lata temu

Zaczyna się jechanie po rolnikach...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
2 lata temu

Rolnicy to pozyteczni idioci...PiSu, Konfederosji i Putina!

0

Zglos komentarz

M
mateuszf190 🌾 Wieśniak
2 lata temu

dużo Polaków nie stać na polska żywność.

0

Zglos komentarz

G
GorszyAleLepszy 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

A najlepsze jest to, że ci, których nie stać na polskie ziemniaki w cenie bananów zza oceanu i tak płacą polskim rolnikom, bo fundusze unijne nie biorą się znikąd.

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
2 lata temu

Chłopcy traktorzyści...zróbcie Ukraińcom na złość i produkcie taniej od nich...Co,dobry pomysł,

0

Zglos komentarz

Reklama