Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo sam na pielgrzymce sięgnął po nastolatkę - druh Boruch jeden.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ech, kiedyś to były afery z prezydentem w tle - np. wejście Komorowskiego na krzesło w Japonii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tabletka "dzień po" jest bardzo wskazana nastolatkom. Zwłaszcza po dyskotece, kiedy nie pamiętają ilu z nią "tsnczylo#.. I gdy tatuś za późno wyciągnie.. Do mnie nastolatki z 39 Gimnazjum i z Podstawówki na Łąkowej same przychodzą po pigulkę. A że nią mają kasy to płacą w. naturze...
Tabletka "dzień po" jest bardzo wskazana nastolatkom. Zwłaszcza po dyskotece, kiedy nie pamiętają ilu z nią "tsnczylo#.. I gdy tatuś za późno wyciągnie.. Do mnie nastolatki z 39 Gimnazjum i z Podstawówki na Łąkowej same przychodzą po pigulkę. A że nią mają kasy to płacą w. naturze...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane