Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Dziad jak słyszy niewygodne pytania to oskarża innych o to co i czym sam jest.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyznawca Putina , kaczafi nie lubi niespodzianek!!!!!😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Założę się, że dopuścili go do zadania pytania bo wyglądał brzydko i prymitywnie jak typowy pisior... a tu taka wpadziocha moderatorki. Babsko próbowało potem ratować sobie dudę i wtedy Kurd**el odpalił swoje obsesje jeszcze bardziej pogrążając ją i siebie. Coraz fajniejsze się robią występy obwoźn...
Założę się, że dopuścili go do zadania pytania bo wyglądał brzydko i prymitywnie jak typowy pisior... a tu taka wpadziocha moderatorki. Babsko próbowało potem ratować sobie dudę i wtedy Kurd**el odpalił swoje obsesje jeszcze bardziej pogrążając ją i siebie. Coraz fajniejsze się robią występy obwoźnej trupy dziadygi. Napisałem trupy? : D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przykurcz dostaje spazmy, jak tylko myśli o wolnej Polsce, zatem jedynie putler go kręci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane