Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
RychoLX 🎖️ Snajper
2 lata temu

Skoro chce mówić to ja też się obawiam, że np poślizgnie się na skórce banana i nadzieje przypadkiem na nóż. I tak osiem razy.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

No musi uważać chłop , bo przestępcy już nie jednemu ,, ułatwili,, samobójstwo…..😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
2 lata temu

Co w tym dziwnego. Była pandemia więc chodził w maseczce.

0

Zglos komentarz

Reklama