Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Przyzwoitość to ma każdy lewak co nie wstąpił do PISu bo nie wierzył w boga! A myślicie prawaki zę Morawiecki wierzy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W tej partii to nawet sam Kaczor nie wierzy. Wszystko na pokaz wiara na pokaz. Dlatego ja prawaki nie wierze bo wy wirzycie na pokaz albo głosujecie na kogoś kto tak robi tak wierzy. A wy sami w sumie też. Bo widzę jak żyjedzie dzieci spłodzone przed ślubem. Myślicie ze tego nie widzę jako wójek ate...
W tej partii to nawet sam Kaczor nie wierzy. Wszystko na pokaz wiara na pokaz. Dlatego ja prawaki nie wierze bo wy wirzycie na pokaz albo głosujecie na kogoś kto tak robi tak wierzy. A wy sami w sumie też. Bo widzę jak żyjedzie dzieci spłodzone przed ślubem. Myślicie ze tego nie widzę jako wójek ateista? Prawaki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety mam takich prawaków w rodzinie co mnie osądzają bo raz dziweczynka raz chłopaczek. Ale ja nie mam dzieci spłodzonych przed ślubem jako prawak. Ja jestem lewak to se mogę raz dziewczynka raz chłopaczek aby zycie miało smaczek prawaki. Ja się nie muszę przed waszym zydowskim bogiem tłumaczyć...
Niestety mam takich prawaków w rodzinie co mnie osądzają bo raz dziweczynka raz chłopaczek. Ale ja nie mam dzieci spłodzonych przed ślubem jako prawak. Ja jestem lewak to se mogę raz dziewczynka raz chłopaczek aby zycie miało smaczek prawaki. Ja się nie muszę przed waszym zydowskim bogiem tłumaczyć jako ateista.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czemu mnie żaden grom z niebia nie trafił? A r.chałem zarówno samice jak i samce. Gdzie jest wasz bóg geomowładny prawaki? A może jego też bym wyruchał?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko mi nie mówcie prawaki ze wasz Ziobto z pprokuraturą to jest tym bogiem. Bo nie jest. Ja czekam na strzał z nieba za moje herezje a nie z ziemi. Od waszych urzędników prawaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nic mnie z nieba nie strzeliło. Ziobro kruyje się po szpitalach udając srakę przewllekłą. Chyba nie ma komu mnie zamknąć za te herezje co wypisuje o Bogu czyli o mnie. Bo to przecież ja jestem Bogiem! Czy chcecie zamknąć i ukrzyżować swojego boga prawaki? Ile razy można robić to samo? Zabijaliście...
A nic mnie z nieba nie strzeliło. Ziobro kruyje się po szpitalach udając srakę przewllekłą. Chyba nie ma komu mnie zamknąć za te herezje co wypisuje o Bogu czyli o mnie. Bo to przecież ja jestem Bogiem! Czy chcecie zamknąć i ukrzyżować swojego boga prawaki? Ile razy można robić to samo? Zabijaliście już mnie gdy byłem Jezusem A wasz Jezus mówił wam ze będzie mną i wy nie będziecie mnie słuchać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zmień konto bo masz rozdwojenie osobowości, albo nie ćpaj więcej bo ci żyłka pęknie na jedynym zwoju mózgowym który ci pozostał a potrzebny ci jest od srania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To kiedy te bandę pozamykajcie???? Bo czas ucieka……😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane