Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Ja ogólnie rozumiem idee strajków i je popieram, ale nie w takim wydaniu, jak rolnicy. Choć jeśli w założeniu mieli wnerwić zwykłych Polaków, to faktycznie im się udało. Osobiście jednak odnoszę wrażenie, że im się lekko w tyłkach poprzewracało od tego dobrobytu. Dotacje, KRUSy i furmanki po kilkase...
Ja ogólnie rozumiem idee strajków i je popieram, ale nie w takim wydaniu, jak rolnicy. Choć jeśli w założeniu mieli wnerwić zwykłych Polaków, to faktycznie im się udało. Osobiście jednak odnoszę wrażenie, że im się lekko w tyłkach poprzewracało od tego dobrobytu. Dotacje, KRUSy i furmanki po kilkaset tysięcy złotych. Żadna inna grupa zawodowa nie ma takich przywilejów. Nawet górnicy, którym każdy kolejny rząd pcha w tyłek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ktoś już napisał - zabrać górnikom i dać rolnikom. Będzie najlepszy freak fight w Polsce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę że lepiej podnieść raty kredytów hipotecznych i nadwyżkę dać roknikom, niewolnicy i tak się nie odezwą a rolnicy będą mieli kolejną "dotację" i będzie spokój
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A w jaki niby sposób chcesz przekierować te pieniądze dla rolników? Kompletnie nie rozumiesz idei podnoszenia stóp procentowych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdzie ty byłeś jak służba zdrowia strajkowala, jak policja strajkowala, jak nauczyciele strajkowali? Jasne, wszystko można sprowadzić, węgiel jest super przykład. Odkąd PiS zlikwidował polskie górnictwo i sprowadzamy bog wie skąd i sąsiad zapali to czuć tą jakość. Jakość pszenicy i kukurydzy widac...
A gdzie ty byłeś jak służba zdrowia strajkowala, jak policja strajkowala, jak nauczyciele strajkowali? Jasne, wszystko można sprowadzić, węgiel jest super przykład. Odkąd PiS zlikwidował polskie górnictwo i sprowadzamy bog wie skąd i sąsiad zapali to czuć tą jakość. Jakość pszenicy i kukurydzy widac tez w necie jak super są spleśniałe. Pozdrawiam
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane