Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Co na to rolnicy? Pokazali w dniu wyborów 15 X 2023! Znów próbowali nam narzucić bolszewicką władzę Kaczyńskiego i 67,1% z nich zagłosowało na Pi$!. Cztery lata wcześniej było to 67,4%. Pi$ udupił ich ze wszystkim od Pi$$owskiego zielonego ładu, przez zboże po owoce miękkie, a ci znów na nich oddali...
Co na to rolnicy? Pokazali w dniu wyborów 15 X 2023! Znów próbowali nam narzucić bolszewicką władzę Kaczyńskiego i 67,1% z nich zagłosowało na Pi$!. Cztery lata wcześniej było to 67,4%. Pi$ udupił ich ze wszystkim od Pi$$owskiego zielonego ładu, przez zboże po owoce miękkie, a ci znów na nich oddali swój głos. Rolnicy do the bille i w ogóle nie jest mi ich w tej sytuacji żal. Sprzedawać traktorki po kilka baniek każdy jak wasza robotą jest niedochodowa i sie przebranżowić. Mi, gdy koniunktura spadła państwo nie dopłacało do życia, bo mniej sprzedawałem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane