Reklama
Reklama

Komentarze

4
Z
ziomber2 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ojejku, pan warszawiak się obraził :) A jak na granicy stoją dniami przez protesty to nikt na kierowców uwagi nie zwraca. A nasi stoją podwójnie, bo po obu stronach granicy ich trzymają...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Ojejku, pan wiesniak się obraził :) poczul sie trafiony?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Strategia podpalania państwa polskiego, jaką próbuje realizować Jarosław Kaczyński została przez Polaków odrzucona. Widać to po kolejnych sondażach, w których pozycja PiS coraz wyraźniej słabnie.

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
2 lata temu

żeby było sprawiedliwie ,nasraj na reszte co nie ukradniesz

0

Zglos komentarz

E
Elbarr 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Pożyteczni de**le Putina.

0

Zglos komentarz

Reklama