Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nie beknie… zakład ? To tylko igrzyska dla gawiedzi, jak z Kamińskim u Wąsikiem, a tymczasem PiS stołem trwa udupianie Polski i Polaków… podatki, obostrzenia nowy ład., zielony ład i wszystkie te komunistyczne goowna..z tworzeniem z Polski Generalnej Guberni przez Tuska z Niemcami n...
Nikt nie beknie… zakład ? To tylko igrzyska dla gawiedzi, jak z Kamińskim u Wąsikiem, a tymczasem PiS stołem trwa udupianie Polski i Polaków… podatki, obostrzenia nowy ład., zielony ład i wszystkie te komunistyczne goowna..z tworzeniem z Polski Generalnej Guberni przez Tuska z Niemcami na czele
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nie beknie… zakład ? To tylko igrzyska dla gawiedzi, jak z Kamińskim u Wąsikiem, a tymczasem pod stołem trwa udupianie Polski i Polaków… podatki, obostrzenia nowy ład., zielony ład i wszystkie te komunistyczne goowna z Brukseli zatwierdzane przez Morawieckiego i kontynuowane przez T...
Nikt nie beknie… zakład ? To tylko igrzyska dla gawiedzi, jak z Kamińskim u Wąsikiem, a tymczasem pod stołem trwa udupianie Polski i Polaków… podatki, obostrzenia nowy ład., zielony ład i wszystkie te komunistyczne goowna z Brukseli zatwierdzane przez Morawieckiego i kontynuowane przez Tuska....z tworzeniem z Polski Generalnej Guberni przez Tuska z Niemcami na czele
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane