Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

Dla mojej flegmy, zetknięcie się z tym osobnikiem było by obrazą.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

A po co te szmatę przesłuc**ją???? On nawet moe był pionkiem w grze dyktatora kaczafiego , był statysta i potrzebnym durniem do głosowania!!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

B
Blinky 🏹 Łowca
2 lata temu

Tez wezme nazbieram największą hare i pluj e na to sxierwo p**Soskie

0

Zglos komentarz

Reklama