Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Jak to możliwe, że Ordo Iuris, którego wszędzie było pełno: w Sejmie, w sądach, w Trybunale Konstytucyjnym, redukuje swoje struktury i działania? Czy tylko wydawało się sprawną i energiczną organizacją? A może - jak komentuje się powszechnie w sieci - Ordo Iuris polegało głównie na przelewach z Rosj...
Jak to możliwe, że Ordo Iuris, którego wszędzie było pełno: w Sejmie, w sądach, w Trybunale Konstytucyjnym, redukuje swoje struktury i działania? Czy tylko wydawało się sprawną i energiczną organizacją? A może - jak komentuje się powszechnie w sieci - Ordo Iuris polegało głównie na przelewach z Rosji? A te skończyły się wraz z atakiem Putina na Ukrainę, kryzysem ekonomicznym i sankcjami, z zablokowaniem kont bankowych oligarchów włącznie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po co komplikować? Gostek w okularkach wziął się za mężatkę, i pokazuje średnicę jej pieczary. Ot, cała tajemnica.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane