Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
bobyx 🏹 Łowca
2 lata temu

Fotomontaż, za szczupła sylwetka

0

Zglos komentarz

A
Aga12424 🌾 Wieśniak
2 lata temu

obyx, ty tak na poważnie? https... To jego samojebki:D

0

Zglos komentarz

A
Aga12424 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Bobyx, a zaklinaj sobie rzeczywistość, skoro tak ci się łatwiej żyje. Fakty są takie, że to żaden fotomontaż.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
2 lata temu

Z Anżeja wyszedł Sebastian.

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
2 lata temu

Nie liczy się! Nie ma reklamówki z Biedronki!

0

Zglos komentarz

L
lanzecka 🌾 Wieśniak
2 lata temu

Ktos tez mu zrobić to zdjęcie . A kto ? Z czystej ciekawości pytam.

0

Zglos komentarz

Reklama