Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A mówiłem wam prawaki żadnych Polskich wojsk do Iraku i Afganistanu! Ze to problem USA. Bo USA nam nie pomoże gdy my będziemy mieli problem. Bo nigdy nie można ufać silniejszym sojusznikom. Więcej porzytku będziemy mieli z Czech i Słowacji. Może coś Niemcy i Francja pomoga może. Ale Finlandia na pew...
A mówiłem wam prawaki żadnych Polskich wojsk do Iraku i Afganistanu! Ze to problem USA. Bo USA nam nie pomoże gdy my będziemy mieli problem. Bo nigdy nie można ufać silniejszym sojusznikom. Więcej porzytku będziemy mieli z Czech i Słowacji. Może coś Niemcy i Francja pomoga może. Ale Finlandia na pewno bardzo pomoże bo rozciągnie linie frontu. Finlandia to będzie nasz najlepszy sojusznik w wojnie z Rosją. Bo na pewno dołączą gdy ruscy zaatakują nas. Nie wiem tylko czy my tak samo Finów będziemy bronić. Bez USA to raczej nie dołączymy sami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież on już się przygotowuje na szmelcowanie podczas konfliktu. Tradycja zobowiązuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane