Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Każdy sądzi podług siebie. W katolickiej pale Ci się nie mieści, że można co robić za darmo. Nauczany przez księdza pe****la, jak byś mógł to byś nie oddychał, bo Ci za to nie płacą?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Faktury tegoż Pabla do PO to chyba akurat fakty;-)) Ty raczej szczujesz za darmo. W to nie wątpię;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - "chyba akurat fakt" - chyba prawacko-katolickiej prawdy. Pisanie o czerwonych pioswskich warchołach jesz szczuciem? Typowe prawo katolickiego Kalego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@slodomic, może odniesiesz się do milionów zgarnianych przez bandytę Mateckiego na utrzymanie farm trolli, może kilka słów o bandyckich metodach podsłuchiwania opozycji, a może co nie co o "aferce" wizowej pisiackiej mafii ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@bax - "Każdy sądzi podług siebie" - myślę, że slodomic to zdecydowanie "pożyteczny id***a" a nie płatny troll. Nawet PiS nie zatrudniłoby do trollowania takiej intelektualnej mizerii. A tak na marginesie, opłacanie Pablo Moralesa z pieniędzy PO to akurat autentycznie fakt, który niedawno wyszedł na...
@bax - "Każdy sądzi podług siebie" - myślę, że slodomic to zdecydowanie "pożyteczny id***a" a nie płatny troll. Nawet PiS nie zatrudniłoby do trollowania takiej intelektualnej mizerii. A tak na marginesie, opłacanie Pablo Moralesa z pieniędzy PO to akurat autentycznie fakt, który niedawno wyszedł na jaw. Nie zmienia to innego faktu - że PM zazwyczaj wali bardzo celnie i na temat, a do tego w słusznej sprawie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane