Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Szkoda , ze nie ma Berii , i innych. NKWD - zrobiliby porządek z posowcami raz na zawsze!!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kto jak kto, ale akurat Miller powinien "skorzystać z okazji, by siedzieć cicho". Jeszcze nie wszyscy zapomnieli o "grupie trzymającej władzę", kiedy był premierem i aferach SLD, za które kilku polityków tej partii poszło do więzienia (bez zawiasów).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież to już było tylko inna partia (które teraz krzyczy) była u władzy. I tak do zayebania, jedno i to samo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyżby się dopiero towarzysz obudził... Nie widział co się dzieje? A co sam zrobił przez te lata żeby przeciwstawić się szerzącemu się złu ? Dopiero teraz zebrało mu się na odwagę żeby o tym pisać...Sam jest tyle wart co ci o których pisze. Lepiej żeby siedział cicho na swojej posadce i nie zabierał...
Czyżby się dopiero towarzysz obudził... Nie widział co się dzieje? A co sam zrobił przez te lata żeby przeciwstawić się szerzącemu się złu ? Dopiero teraz zebrało mu się na odwagę żeby o tym pisać...Sam jest tyle wart co ci o których pisze. Lepiej żeby siedział cicho na swojej posadce i nie zabierał głosu bo nie jest żadnym autorytetem. Parszywy obłudnik
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zamiast komentowac wypowiedz...szczucie na autora, to stara stalinowska forma dyskusji...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane