Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
2 lata temu

Nie za bardzo ty się człowieku rozpędzasz? Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, nie zapominaj o tym.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎯 Wyjadacz
2 lata temu

mezali - Ale lepsza od ideologii bolszewizmu i spokrewnionej z nią ideologii katolicyzmu.

0

Zglos komentarz

Reklama