Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Coś przypomina mi zwierzątka ewakuujące się z tonącej łajby. Brawo - trzeba mieć odwagę, by i o sobie powiedzieć, że nie wszystko było OK.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na szczescie maleje i to juz tylko 24% elektoratu PiSu...- Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskaloweg...
Na szczescie maleje i to juz tylko 24% elektoratu PiSu...- Elektorat PiS-u jest niezwykle toksyczny kulturowo. Po odsunięciu PiSu od władzy służby powinny infiltrować i wewnętrznie dezintegrować każdą kolejną partię, która będzie bazować na tym elektoracie. Tylko w ten sposób unikniemy pełnoskalowego faszyzmu - napisał socjolog, prof.UW Maciej Górecki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie, ale najlepsze jest to, że stanowi mniejszość. Ile PiS ma poparcia ? 24% ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Drobne cwaniaczki PiSu i sekty kosciola, mieli polaczkow za id**tow, dlatego bezkarnie Was okradali i mieli duzo racji...bo pozwalaliscie sie okradac!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane