Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kornas1988 - Każdy sądzi podłóg siebie. Tuska ma powsadzać prawacko-katolickich złodziei i pe****lii w sutannach. Zakończyć rozdawnictwo dla warchołów, nierobów i złodziei. Odwrócić prawacką repolonizację, czyli budowanie firm państwowych dla prawackich de**li. Tego od niego oczekuję.
kornas1988 - Każdy sądzi podłóg siebie. Tuska ma powsadzać prawacko-katolickich złodziei i pe****lii w sutannach. Zakończyć rozdawnictwo dla warchołów, nierobów i złodziei. Odwrócić prawacką repolonizację, czyli budowanie firm państwowych dla prawackich de**li. Tego od niego oczekuję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najbardziej boli to pe**łów z konfederosji. Bo do koryta się dorwały, ale niewiele mogą z niego wyżreć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rozumiem że jak jeden żul cie zgwałci i przyjdzie drugi poprawiać to mu loda zrobisz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystko fajnie, ale może poczekajmy aż ktoś trafi do ośrodka zamkniętego? Bo jakoś nie kojarzę wybrańców za kratkami po 89 roku...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a jak tam 100 konkretów? kiedy paliwo po 5 zł? igrzyska trwają głupi naród się bawi a w końcu i tak nic nikomu się nie stanie może jakimś paru słupom..,., a szkoda bo jakby powsadali pisiorów później pisiory ich to by ten układ w końcu się rozleciał
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
🤣🤣🤣😂😅 Skończy jeść, zacznie kraść. 😅😅🤣😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Właśnie kończy robić lody , teraz będzie dalej kłamał , nic nowego .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane