Reklama
Trzeba prześwietlić Błaszczaka, Macierewicza i Kaczyńskiego!

Trzeba prześwietlić Błaszczaka, Macierewicza i Kaczyńskiego!

przez kacynski — 2 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Ciekawe , czy tylko generał , czy pipa tez współpracował????????😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
2 lata temu

Im kto glupszy, tym wyzsze stanowisko w Cyrku Kaczynskiego...ale Kaczynski juz nic nie znaczy, tylko bredzi!!!

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
2 lata temu

Sam Błaszczak był w 1989r w Moskwie. Należałoby zapytać tego pisiora po kiego uja tam jechał.

0

Zglos komentarz

Reklama