Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ale narod zaslozyl...bo go wybral, dwa razy! NA WLASNE PODOBIENSTWO!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W jednym ze słynnych maili, Dworczyk pisał, że wybory wygrał Trzaskowski, który nie dość, że kampanię rozpoczął dużo później, to jeszcze nie miał wstępu do ówczesnych mediów publicznych, które jak wiadomo, posiadają największy zasięg w RP. Wybory w 2020 musiały być przewalone, to nie możliwe, żeby w...
W jednym ze słynnych maili, Dworczyk pisał, że wybory wygrał Trzaskowski, który nie dość, że kampanię rozpoczął dużo później, to jeszcze nie miał wstępu do ówczesnych mediów publicznych, które jak wiadomo, posiadają największy zasięg w RP. Wybory w 2020 musiały być przewalone, to nie możliwe, żeby w Polsce żyło aż tylu id****w.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane