Reklama
To powództwo prywatne, jeśli wygra zapłacą z własnej kieszeni !!!

To powództwo prywatne, jeśli wygra zapłacą z własnej kieszeni !!!

przez kacynski — 2 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
beeveer 🎖️ Snajper
2 lata temu

a odpowiedział już za ograbienie z majątku rolnika, do spółki z kumplem komornikiem? czy coś mi umknęło? g**j jak większość z nich, tylko dobrze wiedział jak do wiatru się ustawić..

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
2 lata temu

beeveer ...trolu p**sowski ile ci płacą za pisanie tych kłamstw?!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
2 lata temu

Tylko Mendy niech zapłacą ze swojej kasy , a nie z naszych podatków!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
2 lata temu

Naprawdę łudzisz się, że "ich" pieniądze nie pochodzą z naszych podatków??

0

Zglos komentarz

Reklama