Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ja tak ogólnie nie lubię ludzi, uważając większość za id****w. Nie jest to żaden antyhumanizm, tylko moje prawo. Mam również prawo nie lubić Żydów, a nawet nimi gardzić - o ile ograniczam się tylko do własnych odczuć, i nie jest to antysemityzm. Byłby, gdybym coś im czynił. Mam prawo nie lubić sąsia...
Ja tak ogólnie nie lubię ludzi, uważając większość za id****w. Nie jest to żaden antyhumanizm, tylko moje prawo. Mam również prawo nie lubić Żydów, a nawet nimi gardzić - o ile ograniczam się tylko do własnych odczuć, i nie jest to antysemityzm. Byłby, gdybym coś im czynił. Mam prawo nie lubić sąsiada, tak jak wielu nie lubi nawet własnego brata. Niech mnie więc żaden Żyd, Arab, Afrykanin, Rusek i kto tam jeszcze czuje się niekochany, nie zmusza mnie do tej miłości. Wypdalać!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma się co dziwić ten ambasador sowiecką mentalność wyssał z mlekiem matki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Izrael kazda podlosc tlumaczyl holokalstem i antysemityzmem... ciekawe jak wytlumaczy morderstwo cywili niosacych pomoc, dobrze oznaczonych i w zgodzie z wladzami Izraela?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Polityki i czynow Netanyahu, nienawidza sami Izraelczycy, dlatego masowo protestuja!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Możesz sobie żądać, dla nich NIE jesteśmy ludźmi tylko bydłem które można szlachtować…. czas sobie to uświadomić..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane