Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Napiszę tylko tyle - je..ć jego i ciebie.. Minusujcie trole - mnie to lotto..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
od czego ci japę pokrzywiło ?było trzymać się jednego rowa najlepiej spod sutanny to i omasta by ci kapała ... ale ty nie , każdemu chciałeś ulżyć i klapa , kruchta i miseczka cię czeka żeby powegetować trochę jeszcze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
krzywojapy - Widzisz ciemny parafianinie. Dzięki Tuskowi żyjemy w wolnym państwie. I możesz bezkarnie wypowiadać swoje poglądy. Gdyby oszczany dziad, czyli bóg ociemniały Polaków bez mózgu dalej rządził, nie byłoby demokracji i wolności słowa. Ćhyba, że jesteś księdzem i nienawidzisz demokracji.
krzywojapy - Widzisz ciemny parafianinie. Dzięki Tuskowi żyjemy w wolnym państwie. I możesz bezkarnie wypowiadać swoje poglądy. Gdyby oszczany dziad, czyli bóg ociemniały Polaków bez mózgu dalej rządził, nie byłoby demokracji i wolności słowa. Ćhyba, że jesteś księdzem i nienawidzisz demokracji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Blednie przy Jarosławie , który mówi sam o sobie, że jest jednym z najinteligentniejszych ludzi na Świecie :-).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane