Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zeby D**a zachorowała na nowotwór , tego mu życzmy - i niech każdy lekarz , który miałby go leczyć , zgodnie z ta pisia klauzula sumienia ma go w dudzie - a za granica należy wysłać notę , zeby pasożyta - złoczyńcę nie leczono - podać powód: odmowa dostępu pacjentom onkologicznym dodatkowych pienięd...
Zeby D**a zachorowała na nowotwór , tego mu życzmy - i niech każdy lekarz , który miałby go leczyć , zgodnie z ta pisia klauzula sumienia ma go w dudzie - a za granica należy wysłać notę , zeby pasożyta - złoczyńcę nie leczono - podać powód: odmowa dostępu pacjentom onkologicznym dodatkowych pieniędzy!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Duda to w mojej ocenie narcyz. Człowiek tak obrzydliwie pompatyczny z tą swoją chorobliwą butą i pogardą dla wszystkich, którzy nie są z PIS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rezydent Pałacu Namiestnikowskiego pokazuje, że polecenia partyjnego kacyka są dla niego ważniejsze od życia Polaków!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciul z obywatelami, Polkami i Polakami. Ważne pokazać co on ,,może''.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ich uważa za posłów a siebie za prezydenta... i to mądrego. Jprdl. Jaką trzeba być wyzutą z empatii podłą kreaturą, żeby jeszcze na polu leczenia śmiertelnych chorób robić pod górę. Niewiarygodne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
najwyższy czas okroić bizancjum belwederskie, znowelizować budżet pasożyta. I tak nie słucha doradców, a schronisko da swoich niech organizuje a swoje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane